Sponsorzy i Partnerzy

Mecenat Romana Roszkiewicza

 

Sponsor Główny

 

 

 

 

Sponsorzy i Partnerzy

steico nowe duze
 
cdm nowe3
 
 

Współpraca 2017

  szok2
 


 

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Oferta sponsorska

Od ponad 10 lat organizujemy w Baborówku imprezy hippiczne, które należą od najważniejszych wydarzeń w naszym kraju, w tym Międzynarodowe Zawody w WKKW oraz Mistrzostwa Polski w tej konkurencji. W dniach 27-29 maja 2016 r. ponownie będziemy gospodarzem Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, w ramach którego odbędą się Międzynarodowe Zawody w WKKW w randze CIC3*, CCI2*, CIC2*, CCI1* i CIC1* oraz konkursy krajowe CNC P i CNC L.

Co roku organizowane przez nas imprezy gromadzą najlepszych jeźdźców z całej Polski, Olimpijczyków, Mistrzów Polski i Medalistów Mistrzostw Europy.  Zawody w Baborówku to oprócz rywalizacji sportowej na wysokim poziomie, szereg pokazów i atrakcji, które sprawiają, że impreza przybiera charakter rodzinnego pikniku z końmi. Specyfika dyscypliny WKKW sprawia, że wszyscy odwiedzający nas kibice mają możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu, a przygotowany program edukacyjny pozwala najmłodszym na obcowanie ze środowiskiem naturalnym.

Przygotowanie i przeprowadzenie tak dużego przedsięwzięcia nie byłoby możliwe bez zaangażowania sponsorów i zapewnienia niezawodnych źródeł finansowania. W związku z tym pragniemy zaprezentować Państwu ofertę sponsoringową Festiwalu Jeździeckiego Baborówko 2015. Oferujemy pakiety sponsoringowe, specjalnie przygotowane dla naszych partnerów, zapewniające szereg świadczeń promocyjnych i narzędzi marketingowych.

 

Kontakt dla sponsorów:

Henryk Święcicki

Tel. +48600086283

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.