Obie "dwie gwiazdki" już po próbie terenowej

Zawodnicy startujący w CIC2* i CCI2* mogą już odpocząć. Zakończyły się próby terenowe dla obu dwugwiazdkowych konkursów. Upał z pewnością nie był sprzymierzeńcem. Aż 11 par nie ukończyło próby krosu.

W CIC2* pierwsze i trzecie miejsce należy do Nicolai Aldingera z Niemiec. Na drugim miejscu jest młody zawodnik - Jan Kamiński, startujący na koniu polskiej hodowli (SK Prudnik) Senior. W CCI2* prowadzi Kamil Rajnert na Jak Chef. Drugie i trzecie miejsce należy do reprezentantów Szwecji: Williama Nilsson Frye oraz Eriki Sjostrom.

W CIC1* po próbie corssu prowadzi Beeke Jankowski (GER)

Za nami kolejna próba crossu, tym razem CIC*. Zawodnicy mieli do pokonania 21 przeszkód w normie czasu 5:46. Po próbie terenowej prowadzenie objął reprezentant Niemiec, o polsko brzmiącym nazwisku - Beeke Jankowski. Na drugim miejscu jest Linda Algotsson na Fair Mail. Trzeci jest Jan Kamiński na Benaresie. Szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj >>

Festiwal Jeździecki Baborówko 2014 trwa

Za nami pierwszy dzień VII edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. Wczoraj odbyły się próby ujeżdżenia wszystkich klas oraz próba skoków w klasie L i P. Dzisiaj czas na najtrudniejszą, a zarazem najciekawszy test – cross.

 

Czytaj więcej...

Znamy już zwycięzców klasy L

Zakończyła się próba crossu klasy L(A) i L(B). W grupie A wygrał Marcin Pakulski na Chino z łącznym wynikiem 47 punktów karnych. W grupie B pozycję lidera obroniła Agnieszka Kopka startująca na Chili Peper z łącznym wynikiem po trzech próbach: 40,90 punktów karnych.

Kamil Rajnert prowadzi w klasie P

Po dwóch próbach (ujeżdżenie i skoki) w klasie P prowadzi Kamil Rajnert na Libertinie z łącznym wynikiem 41,10 punktów karnych. Na drugim miejscu jest Paweł Spisak na Homerun Trzecie miejsce należy do Włodzimierza Rudasza.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami konkursu po próbie ujeżdżenia i skoków >>