Rekordowo w Baborówku

Już w następny weekend (18-20 lipca) na hipodromie w Baborówku najlepsi zawodnicy z Polski oraz goście z zagranicy rywalizować będą w ramach Festiwalu Jeździeckiego Baborówko - Międzynarodowych Zawodów WKKW oraz Mistrzostw Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na konferencję prasową

Zapraszamy serdecznie na konferencję prasową poświęconą jednej z najważniejszych imprez jeździeckich w sezonie letnim – Festiwalowi Jeździeckiemu Baborówko 2014.

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko 2014

Tradycyjnie w trzeci weekend lipca, w dniach 18-20.07.2014 r. odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. W Baborówku rozegrane zostaną międzynarodowe zawody w WKKW na poziomie CIC**, CCI** oraz CIC*, w ramach których zawodnicy rywalizować będą o Mistrzostwo Polski Juniorów w WKKW. Ponadto odbędą się konkursy krajowe klasy CNC L i CNC P. Co roku zawody w Baborówku gromadzą najlepszych zawodników z całej Polski, Olimpijczyków, medalistów Mistrzostw Polski, a także gości z zagranicy.

 

Już dziś Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa i nie tylko do spędzenia letniego weekendu w Baborówku.

 

Program:

18 lipca (piątek) – ujeżdżenie

19 lipca (sobota) – cross, pokazy i atrakcje

20 lipca (niedziela) – skoki, pokazy i atrakcje, ceremonie zwycięzców

Komunikat dla zawodników

Informujemy, iż od 1 lipca 2014 r. obowiązuje nowy program ujeżdżenia na poziomie dwugwiazdkowym - FEI 2014 B. Podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko próba ujeżdżenia konkursów CIC2* i CCI2* zostanie rozegrana właśnie według nowego programu FEI 2014 B.

pobierz program

 

Ponadto informujemy, iż w konkursie klasy CNC L obowiązuje Program ujeżdzeniowy kl. L 2014

pobierz program

Festiwal Jeździecki Baborówko 2014 - spot

Więcej artykułów…

  1. Reportaż z Festiwalu 2013