Trzy pierwsze miesca MPJ ex-aequo

Po próbie ujeżdżenia nie możemy jeszcze mówić o liderze tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów. Aż trzech zawodników zdobyło taki sam wynik (65% co daje 52,5 punktów karnych): Mateusz Sarnecki, Anna Bortnik i Anna Łopato. Dwa następne miejsca zajmuje reprezentantka gospodarzy - Zuzanna Burkert.

Sześciu Polaków w pierwszej dziesiątce CIC2*

Zakończyła się próba ujeżdżenia CIC2*. Prowadzi Csaba Sarkozi z Węgier. Drugie miejsce zajmuje Juulia Savonlahti z Finlandii, trzecie Nicolai Aldinger z Niemiec. W pierwszej dziesiątce mamy aż sześciu Polaków! Szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj >>.

Za nami pierwsze próby ujeżdżenia

Za nami pierwsze póby ujezdżenia: L(A) i CIC1*.

W klasie L(A) prowadzi Aleksandra Śliwińska na Sonecie z wynikiem 69,55% z czworoboku, co daje w rezultacie 45,7 punktów karnych. Na drugim miejscu (z wynikiem 47 pkt karnych) jest Marcin Pakulski, na trzecim Patrycja Zubko (50,5 pkt karnych).

W konkursie CIC1* prowadzi reprezentant Niemiec Chritian Tidow na koniu Chardonnay de L'ocean z wynikiem 45,6 punktów karnych. Drugie miejsce należy do Polaka - Artura Społowicza, dosiadającego Rozmaryna po sławnym Emetycie. Trzecie miejsce przypadło Lindzie Algotsson ze Szwecji.

W klasie L prowadzą panie

Znamy już wyniki klasy L (A i B) po dwóch próbach. W L(A) prowadzi Aleksandra Śliwińska na Sonecie, a w L(B) Agnieszka Kopka na Chili Peper. Jutro ostatnie zadanie przed zawodnikami - próba crossu.

Krew potrzebna od zaraz!

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu alarmuje o stanie krytycznym w zapasie krwi.

 

W niedzielę krwiobus z RKiK w Poznaniu przyjedzie na teren Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. 

Czytaj więcej...