Środa, 22 maja 2019
9.00 – Otwarcie stajni
16.00 – Zamknięcie list startowych
16.00 – Oficjalna Inspekcja tras CCIO4*-L, CCI4*-S, CCI3*-S, CCI2*-S, CCIYH2*-S, ZR-L
17.00 – 18.00 – Familaryzacja CCI2*-S, CCI3*-S– Arena B
18.00 – 19.00 – Familaryzacja, CCIYH2*-S, CCI4*-S, CCIO4*-L – Arena A
18.00 – Otwarcie tras crossu
20.30 – Welcome Briefing – Losowanie ekip


Czwartek, 23 maja 2019
Arena A
8.00 – 8.30 – Familaryzacja
9.30 – 12.00 - Ujeżdżenie CCIYH2*-S puchar Stadnina Kunowo 14.30 – 17.15 - Ujeżdżenie CCI4*-S o nagrodę mecenasa zawodów Romana Roszkiewicza 17.30 – 18.30 – Trening CCIO4*-L – czworobok A


Arena B
8.45 – 14.00 - Ujeżdżenie CCI3*-S puchar KUHN Maszyny Rolnicze
14.45 – 17.00 Ujeżdżenie CCI2*-S puchar Duon Dystrybucja


Arena D
10.00 – 16.30 – Ujeżdżenie ZR-L
13.00 - Przegląd koni CCIO4*-L
18.00 -18.30 – wjazd do wody ZR-L


Piątek, 24 maja 2019
Arena A
8.00 – 8.30 – Familaryzacja
9.00 – 11.00 - Ujeżdżenie CCI4*- S o nagrodę mecenasa zawodów Romana Roszkiewicza
11.30 – 14.30 Ujeżdżenie CCIO4*- L o nagrodę mecenasa zawodów Romana Roszkiewicza, puchar LOTTO Arena B
8.30 – 11.15 – Ujeżdżenie CCI2*-S puchar Duon Dystrybucja 12.30 – 14.30 - Ujeżdżenie CCI3*- S puchar KUHN Maszyny Rolnicze


Arena D
9.00 – 10.45 – Skoki ZR-L
11.45 – 12.30 Skoki CCIYH2*-S puchar Stadnina Kunowo
12.45 – 14.00 Skoki CCI2*-S puchar Duon Dystrybucja
16.00 – 18.30 - Kros ZR-L
20.30 – Briefing - Kuźnia


Sobota, 25 maja 2019
8.15 – 9.45 Kros CCI2*-S puchar Duon Dystrybucja
10.00 – 12.30 Kros CCI3*-S puchar KUHN Maszyny Rolnicze
12.30 – Dekoracja CCI2*-S puchar Duon Dystrybucja , dekoracja ZR-L
13.10 – 14.50 - Kros CCIO4*-L o nagrodę mecenasa zawodów Romana Roszkiewicza, puchar LOTTO
15.10 – 17.00- Kros CCI4*-S o nagrodę mecenasa zawodów Romana Roszkiewicza
17.15 – 18.00 – Kros CCIYH2*-S puchar Stadnina Kunowo
21.00 – Wooden Barn Party – Stodoła


Niedziela, 26 maja 2019
8.00 – Przegląd koni CCI3*-S , CCIO4*-L ,CCI4*-S
10.30 – 12.30 Skoki CCI3*-S puchar KUHN Maszyny Rolnicze
Dekoracja CCIYH2*-S puchar Stadnina Kunowo
12.30 - Konkurs specjalny sztafeta zaprzęg- samochód, pokazy 13.50 – 14.30 - Skoki CCIO4*-L o nagrodę mecenasa zawodów Romana Roszkiewicza, puchar LOTTO
15.45 – Skoki CCI4*-S o nagrodę mecenasa zawodów Romana Roszkiewicz

 

Stan aktualny na 19.05.2019
Program zawodów może ulec zmianie.